4 úžasné prínosy pre zdravie z relaxačného kúpeľa

Kto by si nevychutnal dlhé kúpanie sa v teplej vode? Nie vždy sa nám, ale naskytne taká príležitosť. Práve teraz je čas začať

12.05.2021 | PoctiveSEO.sk | scandispa.com

Aj keď nie každý si môže dovoliť vlastniť kvalitnú prémiovú kaďu alebo jacuzzi v záhrade, už aj teplý a relaxačný kúpeľ dokáže s vaším telom a mysľou urobiť zázraky. Aké benefity prináša relaxačný kúpeľ sa dozviete nižšie. 

1. Lepšia pokožka

Lepšia pokožka? Horúci kúpeľ? Určite to nie je niečo, čo by ste si mohli spájať s kúpaním vo vírivkach si bazénoch. Avšak vedeli ste, že horúca voda nielen otvára a čistí vaše póry, tiež pomáha telo zbavovať toxínov z povrchu pokožky, čím ju čistí.

2. Menej stresu

Odpočinok a relax vo vani je akousi formou meditácie. Horúca voda v kombinácii s tryskami je spôsob na relaxáciu a dokonalým liekom na stres.

 

Či už športujete, podnikáte alebo máte osobné problémy vo vašom živote, už aj kúpeľ v horúcej vode vám pomôže zredukovať váš stres a obavy.

3. Vylepšená cirkulácia krvi

Aj keď existujú lieky, ktoré zlepšia cirkuláciu krvi, neexistuje nič jednoduchšie, ako si zlepšiť prietok krvi, než upokojujúcim kúpeľom. 

4. Uvoľnenie bolesti

Bolesť svalov je niečo, čo často zažívame či už z práce, cvičenia alebo zlého držania tela. Dostatočne horúca voda však dokáže uvoľniť vaše svaly a zbaviť vás aj napätia. 

 

Trpíte bolesťami kĺbov?Nie je žiadnym tajomstvom, že bolesti kostí a kĺbov môžu postihnúť ľudí všetkých vekových skupín.

 

Ako zmierniť takúto bolesť? Odpoveď je jednoduchá: Ponorte sa do vírivky! Tlak vody zmierňuje tlak na svaly a môže dokonca eliminovať opuchy.

 

Či už hľadáte riešenie na konkrétny zdravotný problém alebo ste iba fanúšikom kúpania sa vo vírivkách, starostlivosť o samých seba je dôležitá. Preto si doprajte čas na oddych a odpočinok aj formou kúpeľa

Hodnotenie

4 úžasné prínosy pre zdravie z relaxačného kúpeľa
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma