5 skvelých nápadov na dekoráciu vašej kuchyne

5 skvelých nápadov na dekoráciu vašej kuchyne

V našej domácnosti sa nachádzajú niekedy oblasti, ktoré prosia o dekoráciu, ale nie vždy je ľahké prísť s dobrým nápadom.

13.05.2021 | PoctiveSEO.sk | www.decoronline.cz

Stena vedľa vchodových dverí, miesto pod schodmi či priestor na kuchynských skrinkách. Niečo by sa tam hodilo, ale, čo?

 

 

Ak vám chýba inšpirácia, nasledovné tipy by vám mohli pomôcť, vytvoriť si štýlovú a útulnú kuchyňu.

 

Prezentujte vašu zbierku

 

Možno vás baví zbierať určité veci alebo dekorácie, no doteraz ste nenašli to správne miesto na ich vystavenie? Dokonalé miesto je nad kuchynskými linkami. Vázy, luxusné čajové kanvice a džbány, dokonca aj knihy sú ideálne práve na vystavenie nad skrinkami. Séria džbánov, ktoré sú naplnené umelými kvetmi, je tiež ideálnym spôsobom, ako vyplniť prázdnotu. 

 

Ukladací priestor

 

Priestor nad vašou kuchynskou linkou je možné aj vytvoriť tak, aby slúžil na konkrétny účel. Napríklad na poskytnutie ďalšieho úložného priestoru. Využite tento priestor na rôzne koše a ukladacie boxy, čím získate vo svojej kuchyni ďalší úložný priestor. 

 

Vyplňte steny

 

Ak máte dostatok priestoru na stenách, môžete na kuchynské steny zavesiť napríklad zarámované rodinné fotografie, zrkadlá, malé makramé alebo pohľadnice z dovolenky. 

 

Prineste dnu zeleň

 

Možno si myslíte, že to môže znie staromódne a, keď sa po kuchynských skrinkách tiahnuť popínavé rastliny, ale v súčasnosti sú rastliny skevlou dekoráciou pre domácnosť. Trocha zelene v kuchyni je vždy vítaná a zaistí, aby miestnosť vyzerala sviežo a čisto.

 

Tip: Ak nemáte zelené palce, zadovážiť si môžete aj umelé kvety.

 

Ako v galérii

 

Dekorácie a dekoratívne prvky, vnesú do každej kuchyne štýlovosť. Či už ide o zbierku olejomalieb, alebo čiernobielych fotografií, no aj iné dizajnové prvky, bude radosť sa na ne pozerať a taktiež v takom prostredí variť. 

 

Či už hľadáte alebo chcete dať vaším stenám nový náter, vylepšiť osvetlenie kuchyne, alebo oživiť váš úplne biely kuchársky priestor nápadov na dekorácie je tisíce. Elegantná a aktualizovaná kuchyňa vám prinesie komplimenty či už od hostí alebo členov rodiny.

 

 

Hodnotenie

5 skvelých nápadov na dekoráciu vašej kuchyne
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma