Hľadáš pracovnú silu pre nové projekty?

Hľadáš pracovnú silu pre nové projekty?

Tu nájdeš všetkých brigádnikov pokope

16.10.2020 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Kde sa dajú rýchlo získať brigádnici? Na našom inzertnom portály Brigada.sk, sa dnes môžeme chváliť vyše 200 000 aktívnymi brigádnikmi a vyše 24 500 sledovateľmi na facebooku.

 

Navyše registrácia je bezplatná a dostupná komukoľvek, pre potvrdenie spokojnosti sa opýtaj zamestnávateľov, ktorí u nás inzerujú už dlhodobo. Každý zamestnávateľ u nás začína s čistým štítom – pre rozbeh tvojich ponúk ti na začiatok ponúkame 1 inzerát brigády zadarmo.

 

Máš záujem? Tak potom si nezabudni prezrieť aj naše doplnkové služby, akými sú TOP brigáda alebo TOP zamestnávateľ. Vďaka týmto službám sa postaráte o zviditeľnenie tvojich brigád a seba. Ani toto nie je všetko – chceli by ste zviditeľniť aj svoje produkty? Ponúkame vám aj možnosť kreatívne sa vyžiť v reklame a s nami spolupracovať na rôznych web marketingových riešeniach.

 

 

Mladí ľudia sa čoraz viac snažia hľadať nové pracovné skúsenosti pomocou brigád, čo je veľmi dobré pre ich budúce zamestnanie a tiež pre objavovanie nových zručností a poznatkov. Možno ste to práve vy, kto im k ich osobnému úspechu pomôže.

 

Viac informácií nájdeš na Brigada.sk!

 

brigada.sk
 

Hodnotenie

Hľadáš pracovnú silu pre nové projekty?
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma