5 najlepších povolaní sveta

5 najlepších povolaní sveta

Zoznam originálnych a zábavných povolaní je tu! Ak ste znudení stereotypnou prácou máme tu niečo pre vás.

12.05.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigáda.sk

Testovač vína

 Skombinujte svoju lásku k vínu s prácou. Budete cestovať, spoznávať nové kultúry a samozrejme, ochutnávať skvelé vína. Táto práca vám prináša nielen zábavu, ale aj pekný mesačný príjem.

Testovač sladkostí

 Staňte sa profesionálnym ochutnávačom sladkostí. Budete mať možnosť ochutnávať rozmanité dobroty a dokonca testovať nové výrobky. Výnimočná práca s atraktívnym platom.

Testovač tobogánov

Ak ste adrenalínový nadšenec a obľubujete vodu, táto práca je stvorená pre vás. Testujte tobogány na exotických miestach a zarobte si peknú sumu za svoju zábavnú prácu.

Správca ostrova

Predstavte si život na súkromnom ostrove v luxusnej vile. Okrem toho, že si užívate nádherné prostredie, dostanete za to aj plat. Veľká zodpovednosť, no ohromná odmena.

Testovač luxusných postelí

Čo ak by ste mohli zarábať peniaze tým, že budete spať? Ako testovač luxusných postelí budete pomáhať firmám vylepšovať vybavenie pre spánok. Sen každého, kto miluje oddych.

Nechajte stereotypnú prácu za sebou a vyskúšajte niečo nové a zábavné. Vytvorte si skvelý životopis a vyrazte na cestu k vášmu vysnívanému povolaniu.

 

Hodnotenie

5 najlepších povolaní sveta
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma