Ako si nájsť ideálnu brigádu na leto

Ako si nájsť ideálnu brigádu na leto

Blíži sa koniec školského roka a s ním prichádza viac voľného času, čo otvára dvere k získaniu brigády.

17.05.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Brigády ti ponúkajú príležitosť spoznať nových ľudí, získať skúsenosti a zarobiť si nejaké peniaze.

 

Všeobecne platí, že dohodu o brigádnickej činnost môžeš uzavrieť, ak si žiakom strednej školy alebo študentom dennej formy na vysokej škole, a ak si ešte nedovŕšil 26 rokov.

 

Ak hľadáš brigádu blízko svojho domova, máš možnosť si vybrať konkrétnu lokalitu Na našej webovej stránke nájdeš ponuky brigád rozdelené podľa jednotlivých krajov, čo ti uľahčuje hľadanie práce v tvojom meste alebo dedine.

 

Pre tých, ktorí by radšej brigádovali v zahraničí: máme pre teba rôznorodú ponuku brigád v rôznych krajinách. Táto skúsenosť ti umožní zdokonaliť sa v cudzom jazyku, nadviazať medzinárodné priateľstvá a vykročiť mimo svoju komfortnú zónu. Medzi obľúbené destinácie pre brigády patria USA, Nemecko, Česko a ďalšie.

 

Ak chceš vedieť, koľko zarobíš, môžeš využiť našu kalkulačku výplaty a odvodov. Stačí zadefinovať hodinovú mzdu a počet odpracovaných hodín v danom mesiaci a kalkulačka ti presne ukáže čistú sumu, ktorú dostaneš.

 

Pred začatím brigády je dôležité myslieť na niekoľko vecí. Je nevyhnutné mať správne vypracovaný životopis, ktorý zaujme zamestnávateľa a zvýši tvoje šance na úspech. Ak plánuješ brigádovať v zahraničí, nezabudni si pripraviť aj životopis v inom jazyku.

 

Ak si ešte neistý ohľadom oblasti, v ktorej by si chcel pracovať, odporúčame využiť náš simulátor pracovného pohovoru. Tento nástroj ti pomôže zoznámiť sa s typickými otázkami, s ktorými sa stretávaš na pracovných pohovoroch.

 

Ponuky brigád na Slovensku neustále pribúdajú, najmä pred letnými mesiacmi. Dôležité je pravidelne sledovať nové ponuky a byť trpezlivý, aby si nenašiel svoju vysnívanú príležitosť.

 

Brigáda je nielen skvelým spôsobom, ako využiť svoj voľný čas, ale aj príležitosťou na osobný rast a rozvoj. 

 

Hodnotenie

Ako si nájsť ideálnu brigádu na leto
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma