Aké veci najviac zavážia pri výbere na pohovor?

Aké veci najviac zavážia pri výbere na pohovor?

Na tieto veci nikdy nezabudni

02.11.2020 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Vieš na čo je potrebné myslieť ešte predtým, než oslovíš zamestnávateľa? Presne tak, je potrebné myslieť hlavne na životopis a ak je potrebné tak aj motivačný list.

Taký životopis sa nenapíše sám a je treba vedieť ako ho urobiť. Ak sa ti nechce s ním trápiť máme pre teba riešenie : napíš si tvoj životopis online!

Na našej stránke Brigada.sk, sme vylepšili službu pre brigádnikov, kde si po registrácii môžeš pomocou 3 krokov vytvoriť svoj celý jedinečný životopis.

 

Vybrať si môžeš z niekoľkých vzorov, pričom každý z nich má svoj špecifický dizajn. Neostali sme lakomí ani na farby, pri každom výbere vzoru sa ponúka aj niekoľko farebných variant. Taktiež je možné si vybrať z troch druhov písma, podľa toho, ktoré sa ti bude páčiť.

Veríme, že každý brigádnik má svoj vlastný originálny štýl a vkus a preto je dôležité, aby mali vytvorené aj  originálne životopisy.

 

Pamätaj, že životopis je prvá nepriama komunikácia s tvojim potenciálnym zamestnávateľom, vďaka nemu môžeš ukázať čoho si schopný a čo všetko vieš – zvýrazni svoje najsilnejšie stránky aj pomocou štýlového životopisu.

Hodnotenie

Aké veci najviac zavážia pri výbere na pohovor?
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma