Ako vybrať dar pre partnera či partnerku?

Ako vybrať dar pre partnera či partnerku?

Ako vybrať dar pre partnera či partnerku, ktorý ju zaručene poteší?

09.02.2021 | PoctiveSEO.sk | www.codokazemama.sk

 

Celý rok, skutočne celý rok sú v našich životoch oslavy, či významné dni, kedy sa trápime nad tým, čo kúpime našej mame, otcovi priateľke, či priateľovi. Na internete pravidelne hľadáme tipy na originálne darčeky pre ženy, či pre mužov. A pri tom to vôbec nemusí byť také zlé, pokiaľ budeme správne nasmerovaní, darček vyberieme veľmi rýchlo. 

 

Každý z nás je iný. Niekto má rád hory, niekto rád pláva, či číta, niektorá žena sa rada fintí, iná zas miluje relax. Nemôže si tak chlap myslieť, že keď sme pred siedmimi rokmi kupovali svojej bývalej priateľke na narodeniny topánky na beh, bude to dobrý dar aj pre aktuálnu partnerku. Žena by rovnako mala vedieť, že nie každý chlap ocení pivnú tortu, či doplnok do auta, nie každá babička ručne vyrobené ochranné rúško a to aj keby bolo od najmladšej vnučky. 

Je niekoľko bodov, ktorými keď sa inšpirujeme, zabodujeme.  Splnené želanie

Pokiaľ vieme, aké je tajné prianie nášho partnera, či partnerky a je v našich možnostiach to splniť, tak veselo do toho. Samozrejme, pokiaľ nevieme, o čom potencionálny adresát sníva, jednoducho sa na to opýtajme. 

Nielen pekné, ale aj praktické

Polovička si žiada nový telefón, notebook , či kuchynského robota? V poriadku, ale treba myslieť pri výbere toho správneho aj na to či, náš drahý vie narábať s telefónom, ako je na tom po technickej stránke pani manželka atď. Aby sa nestalo, že nakoniec na to začne len  sadať prach. Spraviť dojem nie je všetko. Treba myslieť aj na to, či to bude využiteľné a či nie. 

Spomienka

Nenájde sa veľa ľudí, ktorí  neradi spomínajú na pekné spomienky. Preto darovať spomienku vo forme fotoknihy, či pamätníka, nie je nikdy zlé. Už len vybrať správny návrh knižky a je to hotovo. U niektorých je možné spraviť fotoknihu doma, o to by to mohlo byť krajšie. Avšak nie každý má obdarované ruky takou šikovnosťou, vtedy je to lepšie nechať na odborníkov. 

Dostatok času 

Keby sa každý, kto nakupuje dary na poslednú chvíľu priznal, asi by veľká časť populácie zdvihla ruky. No je dobré vedieť, že keď je na nás vytváraný časový nátlak, častokrát zaobstaráme niekomu dar, ktorý by sme za normálnych okolností nikdy nekúpili. Preto, pokiaľ chceme byť čo najbližšie k dokonalosti, urobiť si dostatok času na výber správneho daru, je potrebné. 

 

V neposlednom rade, by sme mali každý dar hlavne kupovať s radosťou a láskou. Na to si stačí predstaviť šťastný výraz milovanej osoby, pri rozbaľovaní dokonalého daru práve od nás. 

 

Hodnotenie

Ako vybrať dar pre partnera či partnerku?
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma