Brigáda pre matky na materskej

Brigáda pre matky na materskej

Pracovná príležitosť i pre rodičov po materskej dovolenke

09.03.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Ešte sa úplne necítite na prácu na trvalý pracovný pomer? Brigáda je skvelou príležitosťou obnoviť si vedomosti, vzručnosti, naštartovať nový kariérny život a navyše poskytne nový príspevok do rodinnej pokladničky, 

 

Hľadajte brigádu na overenom portály

Pri hľadaní brigády je najbezpečnejšou a najjednoduchšou cestou inzertný portál. Sústredí sa tu množstvo brigádnikov, ale i zamestnávateľov, ktorí sem každý deň pridávajú svoje ponuky. Po čase sa tu hromadia stále novšie a novšie ponuky. Pravidelným sledovaním zvýšite svoju šancu nájsť presne takú brigádu, akú si želáte. 

Ako rodič na materskej, alebo práve po nej, pravdepodobne hľadáte brigádu s flexibilnejším pracovným časom, alebo aspoň menej fyzicky a psychicky namáhavú prácu.

 

Máme niekoľko tipov pre brigádu pre vás:

 

Doučovanie

Ak ovládate odbor biológia, fyzika, chémia alebo matematika na 1*, prečo svoje znalosti nesprostredkovať žiakom a študentom, ktorí to najviac potrebujú

To isté platí aj pre kreatívcov, ktorým ide modelovanie, maľovanie alebo hra na niektorý z hudobných nástrojov. 

 

Písanie článkov a prekladateľstvo

Brigáda, ktorá má za náplň práce písanie článkov by vám tiež mohla prísť vhod. Podstatné je dokonale ovládať slovenčinu a gramatiku.

Pokiaľ viete plynulo nejakí z cudzích jazykov, zamestnávateľov to veľmi poteší. Prekladať môžete pre weby alebo eshopy. 

 

Asistent predaja a pokladník 

Už vám chýbalo spoznávanie nových ľudí a komunikácia s dospelými? Asistent predaja nemusí byť jasne namáhavá brigáda. Záleží od toho, aké má obchod špecializovanie. V potravinách bude hlavne treba dokladať tovar a možno občas odbehnúť aj do skladu. Zatiaľ čo pre módny butik budete musieť mať skôr znalosť o módnom dizajne. 

 

Administratíva

Administratívne práce vyžadujú organizovanosť, zodpovednosť a komunikatívnosť. Určite sa vám bude hodiť aj prax. Ak ste už niekedy v rámci administratívy pracovali, napríklad ako účtovník alebo fakturant, nemal by byť problém. 

Okrem menovaným pozícií, sa však môžete zamerať na brigády, ako asistentka alebo recepčná.

Čo tak práca z domu? 

Už niekoľko zo spomínaných prác môžete vykonávať priamo z domu (prekladateľstvo, písanie článkov, doučovanie..). Práca z domu je dokonca aj po pandémii veľmi populárna. Zaručuje pohodlie domova a hlavne flexibilný čas. Vykonávajú ho väčšinou profesie ako informačné technológie, marketing alebo operátori v call centrách. 

Konkurencia je vysoká, hlavné je byť zodpovedný pracant a odvádzať svoju prácu dôsledne a načas.

 

Hodnotenie

Brigáda pre matky na materskej
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma