Získajte svojich brigádnikov ešte dnes

Získajte svojich brigádnikov ešte dnes

3 spôsoby, akým vylepšíte svoj inzerát a prilákate brigádnikov

23.02.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Prvou otázkou, ktorú by ste si mali položiť je: Kam pridáte svoj inzerát? Sociálne siete sú fajn, ale ľudia ich väčšinou navštevujú kvôli socializácii a zábave. Pracovné ponuky prednostne hľadajú stále na inzertných portáloch. 

Nájdite si overený inzertný portál, kde sa brigádnici pravidelne stretávajú a hľadajú brigády. 

 

To však nie je všetko. Nemôžete zabudnúť ani na to, že i na inzertných portáloch musíte mať o to tvrdšie lakte. Oni však myslia na všetko a vedia vám sprostredkovať špeciálne služby :

 

Dostaňte svoj inzerát do popredných pozícií

Jednou z najatraktívnejších služieb je tá, ktorá váš inzerát dostane na prvé priečky. To znamená, že brigádnik sa jednoduchšie dostane k vašej ponuke môže na ňu reagovať. Miera atraktivity i záujmu o váš inzerát rapídne vzrastie.

 

Ukážte brigádnikom, kto ste 

Na niektorých portáloch je tiež možné stať sa tzv. Top zamestnávateľom. To znamená, že vaše logo aj názov firmy sa objaví na domovskej stránke portálu. Brigádnici vás tak môžu lepšie rozpoznať, naberiete na dôveryhodnosti 

 

Nečakajte na nich a ozvite sa im vy!

Pre väčšie firmy, ktoré robia hromadné nábory brigádnikov, alebo z nutnosti, je možné zaplatiť si službu, ktorá vám sprístupní databázu prihlásených brigádnikov na portáli. To znamená,že sa im môžete ozvať vy sami hneď, ako ich budete potrebovať. 

 

Hodnotenie

Získajte svojich brigádnikov ešte dnes
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma