Brigáda v tvojom okolí

Brigáda v tvojom okolí

Nájdi si brigádu na celé leto vo svojom okolí

23.06.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

 

Hľadáš si brigádu vo svojom okolí, ale akosi sa ti nedarí? Máme pre teba 3 tipy, ako a kde si nájdť brigádu na leto vo svojej dedine alebo meste.

 

Leto je najvhodnejšie obdobie pre hľadanie brigády. Študenti majú v tomto období prázdniny a tak svoj čas môžu venovať  rozširovaní pracovných skúseností, cibrení zručností a vedomostí. Brigáda to všetko pokryje. 

Je však vhodná aj pre rodičov na a po materskej dovolenke, pre seniorov, nezamestnaných a tých, čo potrebujú nutne druhý príjem. 

Leto je dobré v tom, že sa ponuka pracovných ponúk o niečo rozšíri, hlavne vďaka cestovenému ruchu, turizmu a sezónnych prácam.

 

Tak, ako nájdeš brigádu vo svojom okolí?

 

Môžeš skúsiť noviny a sociálne siete

Tvoja dedina alebo mesto pravdepodobne majú založené lokálne noviny. V nich môžeš nájsť nejaké občianske inzercie, kde ľudia hľadajú niekoho na výpomoc, Môžu to byť práce ako kosenie trávy, sťahovanie nábytku alebo výpomoc na stavbe. 

Ak je toto pre teba až moc staromódne, určite sa môžeš obrátiť na aktívny účet svojho bydliska na sociálnych sieťach. Je možné, že aj sem niekto niečo pridal. 

 

Požiadaj o pomoc svojich kamarátov a rodinu

Síce ich nemusíš hneď prosiť o to, aby ti vybavili miesto, môžeš ich požiadať, aby ti dali vedieť, ak sa u nich niečo uvoľní. Opýtaj sa ich a zisti, či nevedia o nejakom voľnom mieste na brigádovanie. Môže to byť u nich v práci, alebo možno niekto známy potrebuje s niečím pomôcť. 

 

Navštív obchody a podniky v tvojom okolí

Klasický a  celkom rýchly spôsob hľadania brigády je ten, že priamo navštíviš podnik alebo prevádzku, kde chceš pracovať. Môžeš sa zamestnancov alebo zamestnávateľa opýtať, či nemajú voľné miesto a neprijmú výpomoc na leto. 

 

Inzertné portály 

Internet je preplnený pracovnými ponukami, nie všetky sú však úplne dôveryhodné. Práve naopak , môže ísť o podvody. 

Ak sa tomuto chceš vyhnúť, mal by si navštíviť overený inzertný portál. Nachádzajú sa tam pracovné ponuky z celého Slovenska aj zahraničia. Stačí si len vybrať nejakú vo svojom okolí. 

 

 

 

 

 

 

 

Hodnotenie

Brigáda v tvojom okolí
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma