Ako zladiť oblečenie s módnymi doplnkami - tipy a inšpirácie

Ako zladiť oblečenie s módnymi doplnkami - tipy a inšpirácie

Modne doplnky

27.06.2022 | PoctiveSEO.sk | krasnehodinky.sk

Stojíte ráno pred zrkadlom a väčšinu času trávite len dolaďovaním doplnkov do svojho denného outfitu? V šatníku skrývate veľa zaujímavých doplnok, no problémom je ich využiť? Skúste si s nami zorganizovať šatník tak, aby ste vyzerali opäť štýlovo a cítili sa predovšetkým pohodlne a sebavedomo.   

 

Drobní pomocníci

Malé lesklé a zároveň praktické. Reč je o šperkoch a elegantných doplnkoch, ktoré by vám mohli pomôcť s finálnym doladeným zvoleného outfitu. Vybrať si môžete s obrovského množstva šperkov, ktoré hravo doplnia nielen váš dekolt, ale aj nežné zápästia. Medzi populárne doplnky vystihujúce vaše sebavedomie môžete tiež zaradiť moderné alebo elegantne pôsobiace festina hodinky vhodné na každodennú príležitosť. Samozrejme, svoj vzhľad môžete vylepšiť aj menšou kabelkou či praktickou ľadvinkou, kde by sa mali zmestiť najpodstatnejšie veci. Takto sa dá už hravo vykročiť nielen do práce, ale aj na oslavu či nejaké to rande. 

 

Zviditeľnite sa

Ak už máte svoj dnešný outfit hotový, mali by ste dbať aj nato, aby si vás okoloidúci dostatočne všimli. Či už idete športovať v neskorších hodinách alebo na večerné stretnutie s priateľmi, je dobré obohatiť svoj výzor o reflexné prvky. Na skvelom vzhľade by vám to nemalo ubrať, naopak si môžete vybrať hneď z niekoľkých typov:

 

– reflexné prívesky, 

– reflexné nažehľovacie motívy,

– svietiace šnúrky,  

– nenápadné reflexné pásky, 

– či reflexné samolepky.

 

Reflexné doplnky teda nemusia byť len nudným prírastkom na zvolenom oblečení. Hravo si tieto prvky viete zakombinovať do akéhokoľvek štýlu a zladiť tak ďalší módny doplnok so svojim oblečením. Takto si vás všimne naozaj každý.  

 

Nielen pre nevesty

Chystáte sa večer von, no máte problém zakryť či zdokonaliť svoje menšie nedostatky? Mohli by ste to skúsiť s pohodlným a zároveň príťažlivým spodným prádlom. Podväzkové pásy nemusia vždy využívať len nevesty. Siahnuť po bezšvovom alebo čipkovanom podväzku môžete aj pri večernej príležitosti. Spodná dámska bielizeň sa vám môže zapáčiť aj pre nespočetné množstvo detailov, ktoré priťahujú nejedného muža. Takto sa výborne naladíte a nemusíte sa zaťažovať neposlušnými krivkami. 

 

Typy do šatníka, ako ho oživiť 

Denne premýšľate čo si na seba obliecť a pritom máte pocit, že vo vašom šatníku nikdy nič vhodné nie je? Ste typ človeka inšpirujúci sa modernými prvkami alebo radšej volíte nadčasové či klasické prvky oblečenia? Možno je načase správne využiť oblečenie, ktoré doma máte a zbytočne tak nevyhadzovať peniaze za nové kusy. Dnes je možné stále dobre šatstvo recyklovať či posúvať ďalej. Je dobré naučiť sa vhodne pracovať s oblečením a nájsť si tipy zaručujúce váš každodenný outfit.  Ak neviete ako správne narábať s jednotlivými kusmi oblečenia mohlo by vám pomôcť týchto 5 rád:

 

Nekupujte na jednu príležitosť

Čo tak skúsiť využívať to, čo vás šatník ponúka? Výnimočné udalosti nepotrebujú nevyhnutne vždy nové kusy oblečenia. Stačí, keď budete vedieť spojiť niekoľko elegantnejších dielov a hneď by ste mohli mať na výber z množstva outfitov. Mnohí tak možno zistia, že aj z malého množstva oblečenia sa dá vyčarovať viacero skvelý zovňajšok. 

 

Spoznajte seba a svoj šatník

Základom by malo byť to, že viete čo radi nosíte a čo sa vám hodí. Zbytočne budete mať v šatníku niečo, čo ste si obliekli len raz a už daný kúsok neviete využiť. Skúste si urobiť vo veciach poriadok a pozrieť sa nato, čo všetko už máte. Prirovnajte, vyskúšajte - jednoducho skúste spoznať všetky možnosti, ktoré váš šatník ponúka, a tak zistiť, čo aj vám najlepšie padne.  

 

Kombinujte 

Zaujať či ostať neutrálny? Nemusíte sa báť kombinovať rôzne materiály ani štýly. Rovnako to môžete urobiť aj s doplnkami. Občas aj trochu výstredný doplnok zapôsobí veľmi užitočne. 

 

Požičajte si

Ak vám predsa len chýba niečo k vášmu outfitu, skúste si požičať. Módny svet vás môže prekvapiť množstvom stránok, kde si možno vyberiete to práve orechové. Samozrejme, môžete si vymeniť svoje kúsky aj s kamarátkou a navzájom si pomôcť.   

 

Nebojte sa trochu farby

Nosíte len čiernu alebo bielu? Nemusíte sa báť tieto farby trochu oživiť. Na začiatok môžete začať s farebnými doplnkami a postupne si vyberať oblečenie, ktorým aj viac zaujmete. 

 

Všetko na jednom miesto

Ak ste boli so sebou spokojní, je dobré si to poznačiť. Reč je o módnom denníku. Viacerí ho môžu nazývať aj motivačným doplnkom. Do svojho denníka si môžete zaznamenať chvíľky kedy ste sa cítili príjemne vo svojom outfite, a tak nezabudnete ako sa máte najbližšie zladiť. Nemusíte ho používať len na strohé zápisky, denník môže disponovať aj inými dôvodmi, prečo si ho viesť. Pozrite sa s čím všetkým vám urobí radosť a navyše vás motivuje:

 

– relaxácia - plánovanie outfitu nemusí byť príťaž, skúste si pri tom oddýchnuť,

– kreativita - môžete si zapisovať rôzne kusy oblečenia a kombinovať štýly podľa vlastných predstáv,

– informácie vždy pohromade - všetko, čo by ste si mohli poznačiť vo svojom denníku neskôr nájde. 

 

Takto zhotovený motivačný doplnok vám môže poslúžiť pri ďalších voľbách toho správne oblečenia. Postupne si zo všetkých inšpirácií možno aj vy vytvoríte vhodný šatník na každý deň a zároveň si uchováte svoje myšlienky. 

Bianka Pokusová, PoctiveSEO.sk

Autor/ka fotografie: Artem Beliaikin
Autor/ka fotografie: Andrea Piacquadio

Hodnotenie

Ako zladiť oblečenie s módnymi doplnkami - tipy a inšpirácie
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma