Chceli by ste si nasimulovať pracovný pohovor?

Chceli by ste si nasimulovať pracovný pohovor?

Pre mnohých z nás je už samotné spomenutie slov "pracovný pohovor" dôvodom na nervozitu a obavy.

25.04.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Táto schôdzka s potenciálnym zamestnávateľom môže byť kľúčovým momentom na ceste k získaniu vysnívanej práce. Avšak stres, neistota a nedostatočná príprava môžu narobiť viac škody než úžitku. Aký je význam simulátora pracovného pohovoru?

 

Na základe vybranej pracovnej pozície ti nástroj vygeneruje otázky, ktoré by sa mohli objaviť na skutočnom pracovnom pohovore. Cieľom je byť pripravený na nečakané otázky, ktoré by ťa mohli zaskočiť. Samozrejme, neexistujú jednoznačné správne alebo nesprávne odpovede, no vieme ti pomôcť zistiť, aké odpovede by mal viac preferovať. 

 

Pri odpovedaní na otázky by si mal postupovať tak, ako by ste reagovali v reálnom živote. Nástroj ti poskytne hodnotenie na základe zodpovedaných otázok - celkovo je z databázy vybratých 10 otázok, každá otázka má hodnotenie 2 body, čo znamená, že môžeš získať až 20 bodov.

 

Cieľom simulátora je odhaliť tvoje nedostatky v rôznych oblastiach a pomôcť ti ich odstrániť. Taktiež ti môže pomôcť zmierniť stres a nervozitu, ktoré sú pri pracovnom pohovore bežné.

 

Je dôležité mať na pamäti, že nástroj nevytvára všetky varianty otázok, ktoré ti položí personalista. Môže sa stať, že sa ťa spýta niečo, čo sa neobjaví v simulátore. V takom prípade sa nestrachuj, zachovaj chladnú hlavu a odpovedaj úprimne a rozumne.

 

Nezabúdaj, že pre úspešné pripustenie na pracovný pohovor je dôležité mať moderný a aktuálny životopis. Ten si môžeš vytvoriť pomocou online šablón.

 

Hodnotenie

Chceli by ste si nasimulovať pracovný pohovor?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma