Hľadáte brigádu?

Hľadáte brigádu?

Pošlite zamestnávateľovi žiadosť o brigádu

25.01.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom, ako si nájsť brigádu je prezerať ponuky na inzertných portáloch, ako je napríklad Brigada.sk. Stačí sa zaregistrovať, nájsť si brigádu, ktorá ti bude vyhovovať, ozvať sa zamestnávateľovi a odoslať žiadosť o brigádu

 

Maj pripravený životopis

Predtým, ako sa budeš ozývať zamestnávateľovi, vytvor si životopis. Životopis si môžeš vytvoriť jednoducho, online a zadarmo na Brigada.sk. Vyber si dizajn, ktorý sa ti páči, vypíš potrebné polia, ulož si ho, stiahni a odošli zamestnávateľovi. 

 

Kontaktuj zamestnávateľa

Ku kontaktu sa jednoducho dostaneš cez inzerát. Na portály Brigada.sk pridáva každý zamestnávateľ svoje vlastné inzeráty, to znamená, že ak ťa nejaká ponuka zaujme musíš ich priamo kontaktovať. 

Každý zamestnávateľ k inzerátu pripojí telefónne číslo, e-mail alebo oboje. Neváhaj a kontaktuj ich s akýmikoľvek otázkami. 

 

Telefónne číslo vs. e-mail

Väčšina uchádzačov o brigádu píše prevažne e-maily. Zavolať na telefónne číslo zamestnávateľa je však najrýchlejším spôsobom, ako sa ozvať zamestnávateľovi. Môžeš sa ihneď opýtať na všetky detaily, ktoré tiz inzerátu neboli jasné a zažiadať o doplňujúce info. 

Mail môžeš zaslať zamestnávateľovi priamo z inzertného portálu alebo cez osobný účet. Priamo v ňom odošli aj svoj životopis. Mail môžeš využiť ako krátky motivačný list. Napíš doň, prečo ťa láka práve táto pracovné ponuka, prečo si vhodným kandidátom na brigádu a podobne. 

 

Kontrola pred odoslaním

Pretým, ako budeš odosielať žiadosť o brigádu, dôkladne prekontroluj všetky zadané informácie, svoje osobné informácie, životopis, či text, ktorý si napísal dáva zmysel a či si niečo dôležité nevynechal. 

 

Neboj sa kontaktovať viacero zamestnávateľov súčasne. Ak súrne hľadáš brigádu, tvoje šance sa môžu ešte zvýšiť. Neváhaj, zaregistruj sa na Brigada.sk a prezri si všetky aktuálne ponuky brigád.

 

Hodnotenie

Hľadáte brigádu?
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma