Jednoduchý návod, ako si vytvoriť tričko s potlačou aj doma

Jednoduchý návod, ako si vytvoriť tričko s potlačou aj doma

Samotná potlač trička je v skutočnosti oveľa ľahšia, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

25.06.2021 | PoctiveSEO.sk | www.vyrobsitricko.cz

Aj, keď si tričko môžete dať potlačiť profesionálne, je možné vyrobiť si tričko aj doma. Kvalita nemusí byť porovnateľná s profesionálnou potlačou, ale ta zábava vám určite bude stáť za to.

 

Čo budete potrebovať?

Samozrejme tričko, najvhodnejšie je zvoliť si za začiatok biele tričko, najlepšie z prírodných materiálov. Nie je potrebné kupovať drahé vybavenie, počítač, tlačiareň a žehlička vám úplne vystačia. Potom si už len potrebujete kúpiť transferový papier a papier na pečenie. Transferový papier je špeciálny papier na potlač textílií, ako sú tričká, mikiny alebo košele.

 

Dizajn z vlastného počítača

Samozrejme potrebujete koncept návrh toho čím chcete tričko potlačiť. Tieto si môžete navrhnúť sami alebo sa inšpirovať z internetu. Špeciálny program nepotrebujete, vystačí vám aj Word, kde môžete hrať sa s písmenami a grafikou. Dizajn musí byť vytlačený v zrkadlovom obraze a na správnej strane transferového papiera. Váš dizajn si vytlačte na transferový papier a vystrihnite. Aby ste dosiahli pekný výsledok, strihajte, čo najbližšie k okraju a odstráňte fóliu.

 

Potlač

Všetko, čo teraz potrebujete, je papier na pečenie a žehlička. Najskôr si nechajte žehličku zohriať a rozhodnite sa, kam chcete umiestniť dizajn na tričko. Potom umiestnite dizajn tam, kam chcete, položte naň papier na pečenie a žehličkou prežehlite. A máte hotovo, vaše jedinečné tričko s vlastnou potlačou! Pre vás, vaše deti alebo, ako darček pre niekoho na kom vám záleží.

 

Stručný prehľad všetkých potrebných materiálov:

Počítač

Tlačiareň

Žehlička

Tričko

Transferový papier

Papier na pečenie

Nožnice

Photo by ian dooley on Unsplash
Photo by Christian Bolt on Unsplash

Hodnotenie

Jednoduchý návod, ako si vytvoriť tričko s potlačou aj doma
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma