Online životopis

Online životopis

V dnešnej dobe si vieme veľmi uľahčiť život, a to napríklad aj vytvorením si online životopisu.

20.03.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Obsah životopisu 

 

Ako prvé v životopise uvádzame osobné údaje, ako meno, bydlisko, telefónne číslo a email.

 

Následne uvádzame dosiahnutý stupeň vzdelania. Spolu s názvom školy píšeme aj dátum začatia a ukončenia štúdia a obor, ktorý sme študovali plus stupeň dosiahnutého vzdelania.  Dobrým tipom je, ako prvú uvádzať školu, ktorú sme skončili poslednú. 

 

Potom uvidime, akými pracovnými skúsenosťami disponujeme. Názov firmy, rozpätie, kedy sme v nej pracovali, názov pozície a náplň našej práce. Čím viac skúseností ponúkneme tým atraktívnejšie životopis vyzerá. 

 

Ak ovládame cudzie jazyky alebo počítačové zručnosti, nepochybne ich musíme začleniť aj sem. Pri jednotlivých schopnostiach uvádzame aj stupeň na ktorom ich ovládame. 

 

Poslednou kolónou sú naše hobby a vlastnosti. Preferuje sa keď je zamestnanec flexibilný, spoľahlivý a komunikatívny. Každá záľuba vás môže odlíšiť od zvyšných kandidátov a dostať na pracovný pohovor.   

 

Kde si online životopis vytvoriť

 

Množstvo webových stránok poskytuje možnosť vytvorenia online životopisu pomocou šablóny. Jednotlivé šablóny sa dajú prispôsobiť, či už dizajnom, farbou alebo fontom písma. Jednotlivé možnosti si zvolíme podľa seba, aby životopis vyhovoval naším predstavám. 

 

Hodnotenie

Online životopis
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma