Ako brigáda ovplyvňuje tvoje zamestnanie

Ako brigáda ovplyvňuje tvoje zamestnanie

Čo všetko ti vie brigáda dať?

27.07.2021 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Brigádovanie nie je iba pre mladých ľudí, i keď práve študenti sa radia medzi najpočetnejšiu skupinu, ktorá ich vyhľadáva. Brigády môžu byť možnosťou aj pre seniorov alebo osoby na materskej, keďže ide taktiež o skupinky, ktoré sú časovo obmedzované.

 

Brigády vedia poskytnúť krátke radosti, čím  je napríklad výplata, ale i dlhodobé benefity do života, akými je okrem iného prax.

 

Okrem praxe a práce priamo v teréne  ti poskytne i jednoduchý spôsob ako vyplniť prázdny priestor v životopise. Každopádne, takto povrchne brigády nemôžeme chápať. Pomáhajú nám už veľmi skoro si uvedomiť, aké je to byť dospelým.

 

Brigády pomáhajú v tvorení svojej vlastnej kariérnej identity. Musíš byť však trpezlivý, pretože ako väčšina brigádnikov, ani ty nemusíš začínať na tom najvyššom poste, ale malými krokmi sa k nej môžeš dostať a po ukončení školy ti prax z brigády môže padnúť vhod. Rovnako ako dobrovoľníctvo alebo stáž.

 

Brigády, akéhokoľvek typu,  prispievajú i v osobnom raste mladých ľudí. Záleží i na profesii, na ktorú sa brigáda orientuje. Všeobecne však ide o také veci, ako zvyknutie si na pravidelný pracovný čas, skoré ranné vstávanie, nočné zmeny a pod.

 

Okrem týchto pozitív vie pomôcť s trpezlivosťou, samostatnosťou, zodpovednosťou a komunikatívnosťou. Na brigáde vznikajú nové kamarátstva a tiež sa dá na nej mnoho zažiť. Brigáda nemusí byť iba nudná a vyčerpávajúca, ale i zábavná a poučná.

 

Tak ako si sa rozhodol? Začneš brigádovať i ty? Navštív portál Brigada.sk a objav, aké sú tvoje možnosti.

Hodnotenie

Ako brigáda ovplyvňuje tvoje zamestnanie
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma