Hľadaj letnú brigádu

Hľadaj letnú brigádu

Ešte dnes si môžeš nájsť svoju brigádu

30.06.2021 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Leto je najvhodnejšie obdobie roka, kedy si hľadať brigádu. Síce je záujemcov najviac z celého roku, je o to viac ponúk. Nikto sa nemusí náhliť do školy a stresovať, počas prázdnin máte množstvo voľného času – tak prečo ho nevyužiť na niečo potrebné, ako je naberanie pracovných skúseností, nových zručností a zážitkov?

Ak ešte stále hľadáš, kde si môžeš brigádu nájsť, existuje hneď niekoľko spôsobov.

 

Napríklad:

Nájsť si brigádu cez známeho a opýtať sa priateľov

Brigády sa dajú nájsť i na odporúčanie. Skús sa opýtať ľudí v svojom okolí či i oni sami nepotrebujú aspoň na krátky čas nejakú pracovnú výpomoc, napríklad a záhrade alebo na stavbe domu.

 

Potom ešte môžeš vyskúšať obchody, reštaurácie, bary v svojej lokalite.

Väčšina z nich dáva svoje inzeráty na svoje webové stránky alebo profil sociálnej siete. Prípadne ak sa vieš osobne dostaviť na ich adresu, majú ich vylepená na výkladoch na najviditeľnejšom mieste. Niekedy nie je na škodu sa priamo opýtať zamestnancov alebo vedúceho.

 

Vyskúšaj inzerčné stránky

Je to najpohodlnejší a najefektívnejší spôsob akým si môžeš prácu nájsť. Už netreba kupovať dennú tlač, kde sa tieto inzeráty v minulosti publikovali. Stačí si prezrieť portál úplne zadarmo a navyše zhromažďuje väčšinu brigád ako zo Slovenska, tak i zo zahraničia.

 

 

Hľadanie brigád ešte nikdy nebolo tak jednoduché ako dnes. Nezabudni si  prichystať základnú vec, akou je životopis a na požiadanie firmy a zamestnávateľa i konkrétny motivačný list. Držíme ti palce.

Hodnotenie

Hľadaj letnú brigádu
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma