Letná brigáda 2022 čaká len na teba!

Letná brigáda 2022 čaká len na teba!

Zaregistruj sa a zaujímaj sa o miesto u zamestnávateľa

25.05.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Brigáda nie je iba prácou, ktorá študentom ponúka privýrobok. Je to zábava a môžeš tu spoznať mnoho skvelých priateľov. Tiež vzdeláva, rozširuje obzory, poskytuje praktcké vyžitie, získanie nových skúseností a vedomostí. 

 

Čo všetko by mal brigádnik spĺňať, aby brigádu získal? 

 

O brigádnickú zmluvu nemôže zaujímať osoba, ktorá ešte neskončila 10-ročnú povinnú školskú dochádzku, resp. žiak pod 16 rokov. 

Brigádnik musí spĺňať podmienky, ktoré si zamestnávateľ stanovil, aby mal vyššiu šancu brigádu získať.

Zamestnávateľa odporúčame kontaktovať telefonicky. Je to rýchlejšie a brigádu ti zatiaľ nikto neobsadí!

Pred požiadaním o brigádu si vytvor životopis, prípadne aj motivačný list, a odošli ho spolu so žiadosťou. Resumé a motivačný list s´dve najdôležitejšie listiny pri hľadaní brigády. 

 

Vyhľadaj si brigádu pre seba: 

 

Jedným zo spôsobom, akým si môžeš vyhľadať brigádu je, že začneš hľadať také odvetvie brigády, ktoré ti bude vyhovovať. Napríklad to môže byť odbor, ktorý v škole študuješ, alebo proste niečo čo ťa baví. Hľadaj si brigádu podľa kategórie, uľahčí sa ti výber a môžeš si pozrieť v ktorom odbore je najväčšia ponuka.

 

Pre tých, čo ešte nevedeli odhaliť svoj skrytý talent sme si pripravili simulátor pracovného pohovoru. Preskúšajte sa v simulácií rôznych brigádnických pohovorov. 

 

Druhým zo spôsobov je hľadať brigády podľa lokality. Brigádu môžeš hľadať aj v okolí tvojho mesta alebo dediny. Znamená to, že za prácou nebudeš musieť ďaleko dochádzať alebo míňať peniaze za cestu. 

 

 

Brigádovanie v zahraničí

 

Ak ťa už brigády na Slovensku úplne omrzeli, máme pre teba aj ponuku brigád zo zahraničia. Nezabudni sa vzdelať, čo je na cestu do zahraničia nevyhnutné a na čo si dať na brigáde najväčší pozor.

Brigády môžeš hľadať u našich susedov, či v exotickejších krajinách. Pozri si ponuku a objav, za akými brigádami môžeš vycestovať. 

Hodnotenie

Letná brigáda 2022 čaká len na teba!
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma