Získajte novú výpomoc do vašej prevádzky

Získajte novú výpomoc do vašej prevádzky

Ako napísať dobrý pracovný inzerát a získať brigánikov?

31.10.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Zamestnávatelia vyhľadávajú výpomoc do svojej prevádzky alebo firmy celoročne. Počas sviatkov, ktoré sa nebezpečne rýchlo blížia, ešte viac. Poradíme vám, ako napísať dobrý inzerát, ako ho zviditeľniť a tým získať nových brigádnikov

 

Uverejnite inzerát na overenej inzertnej stránke 

Vyhľadajte si overený inzertný portál a následne pridajte inzerát. Je to rýchla  jednoduchá cesta, ako osloviť mnoho brigádnikov, keďže sa na tieto stránky pravidelne vracajú a hľadajú pracovné ponuky. 

 

Napíšte celistvý a úprimný inzerát 

Inzerát celý vyplne a nič podstatné nevynechávajte. Najpodstatnejšími časťami inzerátu sú popis brigády, požiadavky na brigádnika a mzda. Brigádnikovi musí byť ihneď počas čítania textu ajsné, akú prácu bude odvádzať. Nič nezatajujte a radšej všetko ihneď napíšte, budete mať istotu, že sa vám budú ozývať iba tí, ktorí majú naozaj o prácu záujem. 

 

Zaraďte inzerát do správnej kategórie a mesta 

Po vytvorení inzerátu vyberte správnu kategóriu, do ktorej sa vaša pracovná ponuka bude hdoiť. Niektorí brigádnici si hľadajú brigádu prioritne podľa kategórie, napríklad administratívne práce, informačné technológie, pomocné práce, čašník, kuchár a podobne. 

Týmto spôsobom im uľahčíte hľadanie a váš inzerát bude viditeľnejší a ľahšie ho objavia. 

 

Podstatnou časťou pracovného inzerátu je aj to, kde sa brigáda bude odohrávať. Zadajte mesto alebo dedinu, kde sa brigádnici budú musieť dostaviť. 

 

Vylepšite svoj inzerát 

Ak ste inzerát pridali a ešte stále sa vám nikto neozval možno by vám mohli pomôcť platené služby. Slúžia prioritne na zviditeľnenie brigády a vašej firmy. 

 

TOP brigáda je jedna z najobľúbenejších služieb. Váš inzerát posunie na prvé priečky a označí ich ako TOP. Brigádnici vašu TOP brigádu môže rýchlejšie nájsť a následne sa vám ozvať. 

 

TOP zamestnávateľ je služba, ktorá vám pomôže zviditeľniť svoje meno. Názov vašej firmy a logo sa zobrazí na domovskej stránke, takže vám brigádnici ihneď spozorujú a môžu si pozrieť iba vaše ponuky.

 

Databáza brigádnikov vám sprístupní mená a údaje všetkých registrovaných brigádnikov na portály. Brigádnikov si podľa svojich nárokov môžete odfiltrovať a následne sa im ozvať s vašou ponukou. 

 

Hodnotenie

Získajte novú výpomoc do vašej prevádzky
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma